Hakkımızda

31984 Yılından beri Derya Grup olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insanımıza ve çevremize göstermiş olduğumuz saygıyla, bugünü ve yarınları inşa etmeye devam ediyoruz…

Yapı sektöründe, farklı mimari projelerle, yatırım değeri yüksek yeni yaşam ve iş alanlarıyla birlikte kamuya ait bir çok farklı projeleri de gerçekleştirerek ülkemizin kalkınması ve gelişmesine de katkı sağlıyoruz..

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern ve kaliteli yaşam biçimleri sunarken, ülkemizin birçok şehrinde kamuya ait binalar, üniversite kampüsleri, hastaneler, özel siteler, yap- sat, ve farklı projelerde de tercih sebebi olduğumuzu büyük bir gururla söyleyebiliriz.

Yasa ve mevzuat ile ilgili şartların yerine getirilmesi kalite yönetim sistemimizin bir parçasıdır. Toplam kalite yönetim anlayışına ulaşabilmek için Derya Grup ISO 14001:2004 ve ISO 9001: 2008 kalite yönetim standartı’nın gereklerini yerine getirmeyi ve etkilerini sürekli geliştirmeyi hedeflemektedir.

GRUP BÜNYEMİZDEKİ DİĞER ŞİRKETLER;

• AYATA İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
• BEK-AY DEKORASYON İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
• HERA BİLİŞİM ÜRÜNLERİ İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
• NOVAPARK YAPI MAZEMELERİ TEKSTİL TİC.LTD.ŞTİ.
• DEVREK SUNTA MDF FABRİKASI

MİSYON :

Ülkemizin, şehrimizin ve insanımızın temel barınma ihtiyaçlarını gidermeye çalışırken; yapı sektöründeki tecrübemizle çevreye uyumlu yapılar inşaa etmektir.

VİZYON :

Yapı sektöründeki işimize, teknik ve estetik yönden kaliteli inşaatlar iş ve yaşam alanları yapmak ve alanında lider bir kurum olmak.

Copyright © 2013 Derya Group
AYATA - BEK-AY - NOVAPARK - HERA